Drukarnia Petit
05.02.2018 Petit W drukarni

Publikacja na Dzień Babci i Dziadka

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w styczniu zakończyliśmy druk oraz oprawę wznowienia publikacji „Banany z Cukru Pudru”.

„Banany” to międzypokoleniowa książka dla dzieci oraz ich dziadków i pradziadków o dzieciństwie spędzonym w latach 1930-1960.

Zdążyliśmy czas by książka była dostępna na Dzień Babci i Dziadka. Autorki są bardzo zadowolone z dodruku: https://tinyurl.com/ycq2ou4l

 

13.12.2017 Petit Doceniono nas!

Kunsztowny tomik poezji

Naszą ostatnią publikacją, przy realizacji której doradzaliśmy klientowi od strony technicznej, jest tomik poezji Dereka Otte „TOFLOF”. Podczas premiery, w ostatni weekend listopada książka spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. Oczywiście, najważniejsze są wiersze Dereka, niemniej sam Autor podkreśla, że odbiorcy są pod dużym wrażeniem nietypowego wyglądu oraz tego, jak książka przykuwa wzrok.

Petit Doceniono nas!

Najważniejszy jest zadowolony klient!

Specjalizujemy się w trudnych pracach. Podejmujemy realizacji trudnych zleceń, bo wiemy, że sprostamy wymaganiom. Angażujemy się, gdyż uwielbiamy tworzyć książki. Jednak najważniejszy jest dla nas zadowolony klient. A najbardziej nas cieszy zadowolony autor i przedstawiciel wydawnictwa.

14.11.2017 Petit W drukarni

“Merrie Albion” na Paris Photo 2017

Z dumą informujemy, iż publikacja wydrukowana i oprawiona w naszej drukarni miała swoją premierę podczas międzynarodowych targów Paris Photo 2017. Monografia „Merrie Albion” Simona Roberts’a wydana przez wydawnictwo Devi Lewis została zaprezentowana publiczności podczas targów. Autor podpisywał książkę w trakcie prezentacji. Nietypowa okładka, wymagająca od nas opracowania techniki produkcji spotkała się z wielkim uznaniem i zainteresowaniem publiczności.

19.05.2017 Petit Doceniono nas!

SUKCESY W KONKURSIE NAJPIĘKNIEJSZA KSIAŻKA ROKU

Trudno wyobrazić sobie naszą dumę, kiedy w trakcie Konkursu „Najpiękniejsze Książki Roku” aż cztery razy odbieraliśmy gratulacje za wykonanie poligraficzne książek za:

  • „Edessy (Poemat sowizdrzalski)”
  • Bracia Karamazow
  • „Maria Polakowska-Prokopiak”
  • „Dopóki niebo nie płacze”

Natomiast książka ”O melomanie, który wyleczył zapominanie” otrzymała nagrodę honorową!

25.10.2015 Petit Doceniono nas!

AŻ TRZY KSIĄŻKI NAGRODZONE W KONKURSIE EDYCJA

Na jubileuszowych 20 Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, w Konkursie na Książkę Edytorsko Doskonałą EDYCJA, trzy wydrukowane przez nas książki otrzymały nagrody: